Kadınlar İçin En Çekici

Fantezi Kostüm Nedir Ve Ne Fakatçla Kullanılır?
Fantezi kostüm son dönemlerde özellikle ilişkide biraz henüz renk katmak talip zevat tarafından kullanılmaya başlangıçlandı. üste farklı etkinliklerde de kullanılabilmekte olan fantezi kostümler hakkında merak edilenleri açıklıyoruz.
Fantezi Kostüm Nedir?

Fantezi kostüm, alışılagelen kullanılan giyim seçimindan farklı bir şekilde tasarlanmış ve farklı amaçlar midein kullanılan kostümlerdir. Özellikle cinsel evetşamda henüz devingen ve şen bir temel halk etmek maksadıyla kullanılır. Fantezi kostümleri giymek, ilişkilere yeni bir uzanım vermek ve çiftler arasındaki bağı ve samimiyeti arttırmak midein olabildiğince müfitdır.

Ne Fakatçla Kullanılır?

Fantezi kostüm, cinsel evetşamda henüz şatır bir hale sağlamak midein kullanılır. Seks hayatınızda monotonluğun olması ve normalin dışına çıkamamanız sizi sıkmaya başlangıçladıysa fantezi kostümler tam sizin midein! Partnerinize henüz cazip intikal etmek ve sizi henüz aşkın arzulamasını hazırlamak midein farklı bir tarza bürünebilirsiniz. Bu anlamda herhangi bir kostüm yeğleme etmeniz mümkündür. Örneğin hizmetçi-köle, leşker, polis, hekim, hemşire gibi mesleklerden gelmişçesine maruz kostümler yardımıyla hem eğlenir hem de koyu bir bağ evetşarsınız.

Fantezi kostümler sadece cinsel evetşamda değil, özel günlerde de kullanılabilir. Mesela sevgilinizle omuz omuza yeni yıl, yıl dyamaçümü gibi özel günlerinizde farklı kostümler yeğleme edebilirsiniz. Mesela Noel Moruk ve Noel Kocakarı kostümleriyle yeni yıla girerken ortaya farklı bir hava katabilirsiniz. Bu anlamda gerçekte fantezi kostümleri giymek hayatınızın her çabucak muhtemel!

Erkekler İçin En Pop Fantezi Kostüm Seçenekleri
Yaşamınıza biraz dinamit katmak midein fantezi kostümler harika bir tutum mümkün. Özellikle de, özgüveninizi arttırmak, rutini kırmak ve ilişkinizi renklendirmek isterseniz, fantezi kostümler tam size bakarak mümkün. Bu makalemızda, erkekler midein en popüler fantezi kostüm seçeneklerini inceleyeceğiz.
Birmebzul özlük, fantezi kostümlerini sadece özel etkinliklerde kullanırken, ötekiler de herhangi bir geceleyin eğlencesinde kullanabilirler. İster seksi bir hayalet, icap korkunç bir canavar, isterseniz de sporcudan karateciye denli birmebzul farklı kostüm seçenekleri mevcut.

1. Süper Kahraman Kostümleri
2. Askeri Kostümler
3. Zamanı Kostümler
4. Serseri Joker
5. Palyaço
Süper er kostümleri her çağ en popüler sap fantezi kostüm seçeneği olmuşdolaşma. Spiderman, Superman, Batman, Captain America gibi birmebzul farklı süper erın kostümleri muhalifmıza çıkmaktadır. Askeri kostümler de diğer bir popüler seçenektir. Hem seksi hem de çekici bir görünüm kazanmıştırrabilir. Zamanı kostümler ise geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Antik Roma döneminden esinlenen gladyatör kostümleri veya şövalye kostümleri gibi.

şayet henüz perişanlık bir şeye yönelmek isterseniz, Serseri Joker veya korkutucu bir canavar kostümü de harika bir tutum mümkün. Palyaço kostümü ise, özellikle de bir peçe kullanarak, ağırbaşlı bir haşyet filmi atmosferi yaratmanıza izin verir.

Erkekler midein en popüler fantezi kostüm seçeneklerinden bazıları bunlardır. Siz de hayatınıza biraz dinamit katmak isterseniz, fantezi kostümlerden birini deneyin. Bahtiyar ilişkiler ve şen partiler diliyoruz.